Kurumsal

Kurucularımız

M. Serkan Özçelik »

Mehmet Serkan Özçelik, 1977 Muğla doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Anadolu'nun farklı yerlerinde tamamlamıştır. 2000 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümünden mezun olmuş ve profesyonel kariyerine Suudi Arabistan'da başlamıştır.

Mehmet Serkan Özçelik, genel olarak kadastral, jeodezi ve fotogrametri uygulamalarında yer almış fakat ınşaat Haritacılığı sektörüne ilgi duymuştur. Bu kapsamda kariyerine Yeni Zelanda'da devam etmiş, Yol, Alt Yapı Tasarım ve Uygulama firmalarında inşaat haritacılığı sahasında uzmanlaşmıştır.

2008 yılında EPOK Harita Hizmetlerinin kuruluşu ile şirketin teknik yükümlülüğünü ele almakla birlikte harita, alt yapı ve jeoloji uygulamaları alanlarında ulusal ve uluslar arası olmak üzere devlet ve özel kurumlara danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Evli ve Muğla da yaşamaktadır.
E-mail: [email protected]Güven Özcan »

Güven Özcan, 1978 yılında Muğla'da doğmuş ilk ve orta öğrenimini Muğla'da tamamlamıştır. 2000 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümünden mezun olmuş ve kariyerine Suudi Arabistan da başlamıştır.

Güven Özcan, profesyonel kariyerini Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde devam ettirerek Jeodezi, Yol ve Alt Yapı Tasarım Firmalarında görev almıştır. Bu süre içinde ulusal jeodezi ve uzaktan algılama projelerini yönetmiş ve bu alanlarda uzmanlaşmıştır.

2008 yılında EPOK Harita Hizmetlerinin kuruluşu ile şirketin idari yönetim yükümlülüğünü ele almakla birlikte harita, jeodezi ve fotogrametri uygulamaları alanlarında ulusal ve uluslar arası olmak üzere devlet ve özel kurumlara danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Evli ve Muğla'da yaşamaktadır.
E-mail: [email protected]